Kontakt

Hurd Økonomi & regnskap AS

    Biskop Gunnerus gate 2,

      0155 Oslo

   +47 95 20 50 00

  firmapost@hurd.no

Send en melding

Fyll inn skjema så tar vi kontakt med deg så snart som mulig.

Våre ansatte

Marit Østby Sandsbraaten

Daglig leder

Autorisert regnskapsfører / Rådgiver

Mail: marit@hurd.no

Mobil: +47 918 87 803


Sissel A. Haugnes
Autorisert regnskapsfører/ Rådgiver

Mail: sissel@hurd.no

Mobil: +47 917 38 735

Elin Skar Binfield

Regnskapsfører

Mail: elin@hurd.no
Mobil: +47 954 24 440

Gunvor Kvarving
Regnskapsfører / Rådgiver

Mail: gunvor@hurd.no

Mobil: +47 952 99 127


Rune Haugnes
Regnskapsfører

Mail: rune@hurd.no

Mobil: +47 976 09 344

Sonja Hoem
Autorisert regnskapsfører/ Rådgiver

Mail: sonja@hurd.no

Mobil: +47 454 62 579


Karolina Jasina
Regnskapsfører

Mail: karolina@hurd.no
Mobil: +47 480 45 177

Muxi Zhang (permisjon)

Autorisert Regnskapsfører

Mail: muxi@hurd.no

Mobil: +47 480 42 934

Therese Andersen
Regnskapsfører

Mail: therese@hurd.no
Mobil: +47 940 17 433

Jørn-Ove Kvinnesland
Autorisert regnskapsfører/ Rådgiver

Mail: jorn-ove@hurd.no
Mobil: +47 940 09 582

Monica Reigstad

Regnskapsfører

Mail: monica@hurd.no

Mobil: +47 940 05 808